Revize technických zařízení s.r.o. – revize kotlů, tlakových nádob (Pardubice, Hradec Králové i celá ČR)

 

Firma Revize technických zařízení s.r.o. působí zejména v regionech Pardubice a Hradec Králové, ale i v dalších lokalitách ČR. Zaměřujeme se například na revize a zkoušky tlakových nádob, revize a zkoušky kotlů, revize plynových zařízení, provozní kontroly tlakových zařízení, školení obsluh tlakových zařízení, montáž tlakových zařízení, odstranění závad zjištěných při revizích, prodej kompresorů, prodej tlakových nádob a na další činnosti. Ceník za jakoukoliv činnost, kterou nabízíme, vám na požádání rádi zašleme.

Ceník zašleme ( revize tlakových nádob, školení, kompresory, servis  - Pardubice, Hradec Králové i celé ČR)

Vzhledem ke skutečnosti, že některé provozy mají svá specifika, složitosti a podmínky, je nemožné vypracovat ceník, který by byl univerzálně použitelný. Proto pokud máte zájem o naše služby, sdělte nám vaše požadavky (popř. váš obor) a my vám co nejdříve zašleme cenovou nabídku.

Napište nám (revize kotlů, tlakových nádob, školení Pardubice, Hradec Králové i celé ČR)

Stačí, když nám svůj požadavek napíšete na e-mail: info@revizetz-pardubice.cz, pracovníci naší společnosti Revize technických zařízení s.r.o. vám v co nejkratším termínu odpoví. Nebo nám zavolejte na kterékoliv číslo uvedené v rubrice Kontakty.

Dohoda možná (revize kotlů, tlakových nádob, školení Pardubice, Hradec Králové i celé ČR)

V případě zájmu o širší spolupráci je možné stanovené ceny upravit. Poskytujeme výhodné cenové nabídky, množstevní slevy.

Úspora času a peněz

  • odstraňování závad zjištěných v době revizí ihned na místě před provedením samotné revize - výsledkem je kladná revize (revize bez zjištěných závad) => šetření dalších nákladů na cestovné, šetření času věnovaného odstraňování závad uvedených v revizních záznamech po revizích - (Revize technických zařízení s.r.o. – specialista na revize tlakových nádob, prodej kompresorů, školení… - Pardubice, Hradec Králové i celá ČR)
     
  • možnost domluvy provedení revizí a servisních prací v době odstávek provozů (soboty, neděle, svátky) - (Revize technických zařízení s.r.o. – specialista na revize tlakových nádob, prodej kompresorů, školení… - Pardubice, Hradec Králové i celá ČR)
     
  • možnost servisu a opravy kompresorů současně s prováděnou revizí => šetření nákladů na cestovné (dopravu), využití sounáležitosti: zdroj tlaku - tlaková nádoba = kompresorová sestava jako celek, kotel - plyn - kotelna - (Revize technických zařízení s.r.o. – specialista na revize tlakových nádob, prodej kompresorů, školení… - Pardubice, Hradec Králové i celá ČR)
     
  • výhodné cenové relace, možnosti množstevních slev, možnosti vzájemných dohod - (Revize technických zařízení s.r.o. – specialista na revize tlakových nádob, prodej kompresorů, školení… - Pardubice, Hradec Králové i celá ČR)
Revize tlakových nádob
Revize cisteren
Kompresorová stanice
Revize kotlů
Prohlídky nízkotlak. kotelen

Rychlé kontakty

Martin JANČÍK

telefon: 773 646 751

jancik@revizetz-pardubice.cz